Історія ДП “БІОСТИМУЛЯТОР” ПАТ “УКРМЕДПРОМ”

ДП “Біостимулятор” ПАТ “Укрмедпром” утворено 8 березня 1921 року на базі фабрики “Стелла” французького акціонерного товариства. Підприємство неодноразово перетворювалося. Сьогоднішній вигляд воно набуло в 1970 році після введення нових виробничих площ на Хаджибейській дорозі.

Основними видами діяльності ДП “Біостимулятор” ПАТ “Укрмедпром” є виробництво готових лікарських засобів. Перелік лікарських препаратів, що випускаються на підприємстві складає більше 50 найменувань 17 груп: ненаркотичні анальгетики та місцеві анестетики, антисептики, біогенні стимулятори, полівітамінні препарати, гепатопротектори, ноотропні, протирадіаційні, репаративні та протизапальні, в’язкі антацидні, протитуберкульозні, психотропні, седативні, гепатензівние, засоби , що впливають на систему травлення та метаболізм …

Продукція підприємства експортується в країни СНД – Росію, Білорусію, Молдову, Грузію, Казахстан, Киргизстан, Узбекистан, Азербайджан, а також до Польщі.

Новий напрямок діяльності підприємства – виробництво очищеної питної води та безалкогольних прохолодних напоїв під торговою маркою “Стимул”. Вода – основне джерело життя людини. Негазована вода “Стимул” має м’який, приємний смак, призначена для приготування їжі, чаю, кави. Газована вода “Стимул” чудово втамовує спрагу. На основі води “Стимул” з додаванням екстрактів шипшини і алое виготовляються прохолодні напої: “Шипшина” – напій, насичений природними мікроелементами і вітамінами; “Шипшина-ехінацея” – напій, що зміцнює захисні сили організму, став срібним призером 12 Всеукраїнського Форуму Харчової Промисловості 2005 р. в м.Одеса; “Шипшина-стевія” – дієтичний напій для людей, що обмежують себе в споживанні цукру, з використанням натурального цукрозамінника – сиропу стевії; “Алое” – напій з додаванням екстракту алое.