Повідомлення про проведення позачергових загальних зборів акціонерів Приватного акціонерного товариства «По виробництву інсулінів «Індар»

ПАТ «Укрмедпром» інформує про призначення позачергових загальних зборів акціонерів Приватного акціонерного товариства «По виробництву інсулінів «Індар» (далі – ПрАТ «Індар») , код ЄДРПОУ 21680915, місцезнаходження: 02099, Україна, м. Київ, вул. Зрошувальна, 5.

Позачергові загальні збори ПрАТ «Індар» скликані на вимогу ПАТ «Укрмедпром», яка відповідно до вимог постанови КМ України від 5 червня 2000 р. N 897 «Про подальше реформування медичної та мікробіологічної промисловості» володіє 70,7 % даного Товариства.

Позачергові загальні збори ПрАТ «Індар» буде проведено 08 листопада 2018 р. об 11:00 годині за адресою: Україна, 02099, м. Київ, вул. Зрошувальна, 5, конференц-зал.

Перелік документів, що має надати акціонер (представник акціонера) для його участі у загальних зборах та проекти рішень з питань, включених до порядку денного загальних зборів визначаються у повідомленні про проведення позачергових загальних зборів акціонерів ПрАТ «Індар», що надсилаються акціонерам у порядку визначеному законом України «Про акціонерні товариства» та містяться на офіційному веб-сайті ПАТ «Укрмедпром».

Завантажити файл повідомлення

Коментування та розміщення посилання заборонено.

Коментарі закриті.