Історія ДП «БІОСТИМУЛЯТОР» ПАТ «УКРМЕДПРОМ»

ДП «Біостимулятор» ПАТ «Укрмедпром» утворено 8 березня 1921 року на базі фабрики «Стелла» французького акціонерного товариства. Підприємство неодноразово перетворювалося. Сьогоднішній вигляд воно набуло в 1970 році після введення нових виробничих площ на Хаджибейській дорозі.

Основними видами діяльності ДП «Біостимулятор» ПАТ «Укрмедпром» є виробництво готових лікарських засобів. Перелік лікарських препаратів, що випускаються на підприємстві складає більше 50 найменувань 17 груп: ненаркотичні анальгетики та місцеві анестетики, антисептики, біогенні стимулятори, полівітамінні препарати, гепатопротектори, ноотропні, протирадіаційні, репаративні та протизапальні, в’язкі антацидні, протитуберкульозні, психотропні, седативні, гепатензівние, засоби , що впливають на систему травлення та метаболізм …

Продукція підприємства експортується в країни СНД — Росію, Білорусію, Молдову, Грузію, Казахстан, Киргизстан, Узбекистан, Азербайджан, а також до Польщі.

Новий напрямок діяльності підприємства — виробництво очищеної питної води та безалкогольних прохолодних напоїв під торговою маркою «Стимул». Вода — основне джерело життя людини. Негазована вода «Стимул» має м’який, приємний смак, призначена для приготування їжі, чаю, кави. Газована вода «Стимул» чудово втамовує спрагу. На основі води «Стимул» з додаванням екстрактів шипшини і алое виготовляються прохолодні напої: «Шипшина» — напій, насичений природними мікроелементами і вітамінами; «Шипшина-ехінацея» — напій, що зміцнює захисні сили організму, став срібним призером 12 Всеукраїнського Форуму Харчової Промисловості 2005 р. в м.Одеса; «Шипшина-стевія» — дієтичний напій для людей, що обмежують себе в споживанні цукру, з використанням натурального цукрозамінника — сиропу стевії; «Алое» — напій з додаванням екстракту алое.